Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niedziałający link do akcje przywoławcze Skody na skoda-auto.pl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Niedziałający link do akcje przywoławcze Skody na skoda-auto.pl

    Hej Wszystkim!

    Próbowałem znaleźć lupką ale nie wyszło.. tak więc proszę o pomoc Was:

    Gdzieś mignęło mi że sa jakies akcje przywoławcze na SSII (chyba 3 akcje, 1 to dieselgate ale nie pamiętam pozostałych ), wszedłem na Akcje przywoławcze kliknąlem "Znajdź swój VIN" i.. D....pa! -- wyskoczyło mi coś dziwnego:
    napis Server Error in '/' Application
    Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.
    Exception Details: System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.
    Source Error:
    An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.
    i jakieś linki
    - zarówno na Firefox jak i Internet Explorer

    Jak wszedłem na Recall actions to pokazało : "Dear customer, a recall campaign has been found for the entered VIN ................." ale bez żadnych szczegółów...
    Ktoś coś wie więcej? Bo nie chcę jechać żeby mi skrycie wgrali soft dieslowy

    Dzięki i życzę duuużo zdrowia Wam Wszystkim!
    Jurassss
    Ostatnio edytowany przez orzel720; 78.
    Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

  • #2
    Tutaj zamieszczam link z UOKiK o wszystkich akcjach przywoławczych (serwisowych dla wszystkich aut marki Skoda)
    Powiadomienia o produktach niebezpiecznych
    Oczywiście można tam poklikać i znaleźć akcje dla innych marek
    Może np. Admin podepnie to gdzięś w widocznym miejscu?
    Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

    Komentarz


    • #3
      Link do akcji przywoławczych już działa.

      Komentarz


      • #4
        krzychor dzięki sprawdziłem i jest akcja na mojego Kuraka ale bez info jaka..
        Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X